Dołącz do załogi G-Master

Już dziś dołącz do załogi G-Master! Udowodnij, że to właśnie Ty jesteś naszym Red Eagle, Black Hawk, Silver Crow i Gold Phoenix i zgarnij jeden z czterech monitorów lub jeden ze stu gadżetów z kolekcji G-Master!

W pierwszym etapie zidentyfikuj prawidłowo Twój sztandar - logo G-Master. Tych z Was, którzy tego dokonają, zaprosimy do poziomu drugiego, w którym dzięki naszej aplikacji będziecie mogli przemienić się w prawdziwego G-Master’a!

Gotowi? Zaczynamy!

01Zidentyfikuj ikonę G-Master

Kliknij na karty poniżej, aby je odkryć. Tylko pod jedną z nich ukryte jest logo G-Master. Twoje zdanie to wybrać właściwą kartę. Gdy dokonasz wyboru, kliknij przycisk DALEJ.

Gratulacje!

Twoja odpowiedź jest prawidłowa. Skoro doskonale wiesz, jak wygląda logo G-Master, zapraszamy Cię do poziomu drugiego. Zarejestruj się przy pomocy formularza poniżej, aby przy pomocy naszej aplikacji dokonać przemiany w wojownika G-Master i wygrać jedną z ponad 100 nagród!

Abyś mógł dołączyć do załogi G-Master, potrzebujemy Twoich danych. Ale spokojnie. Wykorzystamy je tylko na potrzeby konkursu. Aby zapoznać się z Regulaminem konkursu i przeczytać nasza pełną Politykę prywatności kliknij łącza.

Upss

Przykro nam, ale Twoja odpowiedź nie jest prawidłowa.
Ponad 100 nagród czeka w konkursie!

Dziękujemy!

Na podany w formularzu adres e-mail wysłaliśmy właśnie link aktywacyjny, który odblokowuje dostęp do poziomu drugiego. Sprawdź pocztę. Ponad 100 nagród czeka!


Podziel się informacją o konkursie ze znajomymi!
Razem stwórzcie drużynę G-Master!

Wystąpił błąd

Nagrody